Onderwijskantoor De Cirkel

Contact

Werk je voor één van onze werkgevers? Dan vind je op onze website vast de juiste weg. Zo niet, dan helpen we je graag verder.

We hebben geen telefoniste, daarom hebben we pagina’s gemaakt met inhoudelijke informatie, regelingen, links, tips en handleidingen, die je dus niet hoeft te printen, maar steeds opnieuw kunt openen als je iets nodig hebt.

En als je niet direct dat vindt wat je nodig hebt, kun je contact met ons zoeken. Het liefst per mail, maar als het dringend is, kun je ons natuurlijk bellen. Kijk even goed bij wie je moet zijn, zodat je meteen de juiste persoon te pakken hebt.

Ons kantoor is telefonisch bereikbaar op maandag tm donderdag van 8.00 tot 16.30 uur en op vrijdag van 8.00 tot 14.00 uur. Je kunt ons natuurlijk altijd mailen en zo nodig bellen we je terug.

Financiële administratie FA

Voor vragen over de betaling van facturen, en de boekhouding:

mail naar fa@onderwijskantoordecirkel.nl

0181-600044 – Maikel van Pul : alle dagen

0181-600045 – Margriet Beije: ma di vr

0181-600047 – Sue Ann Eisden: ma di do vr

0181-600046 – Marian Claus: ma wo do

Personeels- en Salarisadministratie PSA

Het antwoord op veel vragen over onder andere je uitbetaling, arbeidsdocumenten, reiskosten, declaraties, geboorte-, zwangerschaps- en ouderschapsverlof, salarisberekeningen en werkgeversverklaringen, vind je elders op deze website. Antwoord niet gevonden?
Mail, afhankelijk van je werkgever naar:


Onderwijscollectief:
onderwijscollectief@onderwijskantoordecirkel.nl

EduMare: edumare@onderwijskantoordecirkel.nl
contactpersonen:
0181-600041 – Antoinette de Rooij: di wo do
06-30998898

0181-600042 – Irma Oosten: di wo do
06-30966150


VCPO: nissewijs@onderwijskantoordecirkel.nl
Nissewijs: nissewijs@onderwijskantoordecirkel.nl

contactpersoon:
0181-600040 – Ineke ’t Hart: ma di wo do
06-30962629

Functioneel beheer FB

Vragen over functioneel beheer van de psa-zaken, zoals autorisaties en inloggen, of foutmeldingen en dingen die niet (goed) werken (Afas):

mail naar fb@onderwijskantoordecirkel.nl
(en zet je naam in het onderwerp)

0181-600049 – Lia Visser: di wo do
06-30994033

Business Controller

0181-600048 – Theo van Campen: ma di wo

HRM

Vragen over onder andere je benoeming, meer of minder gaan werken, eerder stoppen met werken, mobiliteit, duurzame inzetbaarheid, langdurig ziekteverlof, formatie, inschaling, en personeelsbeleid.

St. Scholengroep EduMare vpr

r.duburck@edumarevpr.nl – Rowan du Burck
(eerste contactpersoon)

k.boukyoua@edumarevpr.nl – Karima Boukyoua

t.schouten@edumarevpr.nl – Thera Schouten

p.stalenhoef@edumarevpr.nl – Pim Stalenhoef

VCPO-Spijkenisse en Prokind

d.ferber@nissewijs.nl – Daniëlle Ferber

e.mastenbroek@nissewijs.nl – Emma Mastenbroek

Onderwijscollectief VPR

d.goudappel@onderwijscollectiefvpr.nl – Denise Goudappel

Coördinator Personeels- en Salarisadministratie

06-30916603 – Silvana de Koning: ma wo vr